Wedstrijdprogramma zaal 2018-2019
 
 
 

Week 46

 

24 nov.
10:40
Blauw Zwart D2
HKC (He) D2
 11:50
Blauw Zwart C1
Elko C1
 12:00
Rigtersbleek/Cottus D1
Blauw Zwart D1
 13:00
Blauw Zwart B1
Achilles (A) B1
13:00
HKC (He) E1
Blauw Zwart E1
14:15
Blauw Zwart A2
Achilles (A) A1
14:40
Avereest 1
Blauw Zwart 3
15:30
Apeldoorn A2
Blauw Zwart A
15:40
Blauw Zwart 2
Rheko 3
 
09:55
AKC (Al) D1
Blauw Zwart D2
10:45
Blauw Zwart E1
DOS-WK E1
10:45
Blauw Zwart F1
DOS-WK F1
11:10
Centrum C1
Blauw Zwart C1
12:00
Blauw Zwart D1
TOP (V) D2
13:20
Blauw Zwart A1
Rigtersbleek/Cottus A2
14:15
Zwaluwen 2
Blauw Zwart 2
14:15
SDO (W) A1
Blauw Zwart A2
14:50
Blauw Zwart 4
Juventa 4
16:20
Blauw Zwart 3
d’Ommerdieck 1
20:20
SEV 1
Blauw Zwart 1
 
 

Week 48

8 dec

10:05

Zwart Wit A2

Blauw Zwart A2

11:00
EKC Nääs D1
Blauw Zwart D2
11:00
Blauw Zwart E1
NKC ’51 E1
11:00
Blauw Zwart F1
Zwart Wit F1
12:15
Blauw Zwart D1
SDO (W) D1
13:35
Blauw Zwart 4
SDO (W) 3
14:30
Amicitia 4
Blauw Zwart 3
15:05
Blauw Zwart 2
Apeldoorn 3
15:05
Thrianta C1
Blauw Zwart C1
16:40
Blauw Zwart 1
Hemur Enge 1
16:40
Juventa B3
Blauw Zwart B1
 
 

Week 49

 

15 dec.
11:00
KVZ F3
Blauw Zwart F1
12:00
Amicitia E1
Blauw Zwart E1
12:15
SDO (W) D1
Blauw Zwart D1
15:10
DOS-WK 4
Blauw Zwart 4
15:45
Blauw Zwart D2
Groen Zwart D1
16:20
DOS-WK 3
Blauw Zwart 2
17:00
Blauw Zwart B1
TOP (V) B1
18:20
Blauw Zwart A1
Zwaluwen A1
19:40
KCD 1
Blauw Zwart 1
19:50
Blauw Zwart 3
Achilles (A) 3
 
 

Week 0

 

5 jan.
13:15
SDO (W) B1
Blauw Zwart B1
17:50
Centrum 1
Blauw Zwart 3
 
 

Week 1

 

12 jan.
10:45
Blauw Zwart E1
TOP (V) E1
10:45
Blauw Zwart F1
Phenix ’72 F1
11:55
Blauw Zwart D1
Amicitia D2
12:10
KIOS ’45/UNI B1
Blauw Zwart B1
13:00
EKCA/CIBOD 2
Blauw Zwart 2
13:10
Blauw Zwart A2
Amicitia A2
13:15
d’Ommerdieck 2
Blauw Zwart 4
14:30
KIOS ’45/UNI C1
Blauw Zwart C1
14:35
Blauw Zwart A1
NKC ’51 A2
16:25
SDO (W) 1
Blauw Zwart 1
 
 

Week 2

 

19 jan.
09:00
Blauw Zwart D2
Devinco D2
09:30
NKC ’51 F3
Blauw Zwart F1
10:00
Zwart Wit D2
Blauw Zwart D1
10:10
Blauw Zwart C1
Thrianta C1
11:00
Juventa E1
Blauw Zwart E1
11:20
Blauw Zwart B1
Rigtersbleek/Cottus B1
12:00
KIOS ’45/UNI A2
Blauw Zwart A2
12:30
Blauw Zwart 4
Amicitia 5
13:55
Blauw Zwart 2
Zwart Wit 2
15:15
Devinco A1
Blauw Zwart A1
15:20
Blauw Zwart 1
De Eemvogels 1
 
 

Week 3

 

26 jan.
11:00
Groen Zwart 1
Blauw Zwart 4
11:15
Blauw Zwart A2
DOS-WK A2
12:40
Blauw Zwart 3
KIOS ’45 2
13:00
NKC ’51 3
Blauw Zwart 2
13:15
SDO (W) D2
Blauw Zwart D2
14:00
TOP (V) B1
Blauw Zwart B1
14:40
Arena 1
Blauw Zwart 1
14:45
KIOS (R) C1
Blauw Zwart C1
 
 

Week 4

 

2 feb.
10:45
Blauw Zwart E1
HKC (He) E1
10:45
Blauw Zwart F1
KVZ F3
11:55
Blauw Zwart D1
Rigtersbleek/Cottus D1
13:00
Achilles (A) B1
Blauw Zwart B1
13:10
Blauw Zwart A1
Apeldoorn A2
14:00
Achilles (A) A1
Blauw Zwart A2
14:00
Elko C1
Blauw Zwart C1
14:35
Blauw Zwart 3
Avereest 1
14:40
Rheko 3
Blauw Zwart 2
 
 

Week 5

 

9 feb.
10:00
DOS-WK F1
Blauw Zwart F1
11:00
Blauw Zwart D2
AKC (Al) D1
11:00
DOS-WK E1
Blauw Zwart E1
12:15
Blauw Zwart C1
Centrum C1
13:30
Blauw Zwart A2
SDO (W) A1
14:00
Rigtersbleek/Cottus A2
Blauw Zwart A1
14:30
TOP (V) D2
Blauw Zwart D1
15:00
Blauw Zwart 2
Zwaluwen 2
15:15
d’Ommerdieck 1
Blauw Zwart 3
16:30
Blauw Zwart 1
SEV 1
17:40
Juventa 4
Blauw Zwart 4
 
 

Week 6

 

16 feb.
09:00
Zwart Wit F1
Blauw Zwart F1
10:40
Blauw Zwart D2
EKC Nääs D1
11:50
Blauw Zwart C1
Achilles (A) C1
13:00
Blauw Zwart B1
Juventa B3
14:10
Blauw Zwart A1
Wesstar A1
15:30
Hemur Enge 1
Blauw Zwart 1
15:30
Blauw Zwart A2
KIOS ’45/UNI A2
16:10
SDO (W) 3
Blauw Zwart 4
16:40
Apeldoorn 3
Blauw Zwart 2
16:50
Blauw Zwart 3
Amicitia 4
 
 

Week 7

 

23 feb.
11:30
Amicitia D2
Blauw Zwart D1
 
 

Week 8

 

2 mrt.
10:30
NKC ’51 E1
Blauw Zwart E1
12:00
Phenix ’72 F1
Blauw Zwart F1
12:30
NKC ’51 D1
Blauw Zwart D1
13:00
Achilles (A) C1
Blauw Zwart C1
14:30
NKC ’51 A2
Blauw Zwart A1
 
 

Week 9

 

9 mrt.
10:00
Groen Zwart D1
Blauw Zwart D2
10:00
Blauw Zwart F1
Amicitia F3
10:15
Blauw Zwart E1
Amicitia E1
11:25
Blauw Zwart D1
NKC ’51 D1
12:40
Blauw Zwart 4
DOS-WK 4
14:10
Blauw Zwart 2
DOS-WK 3
14:10
Achilles (A) 3
Blauw Zwart 3
15:40
Blauw Zwart 1
KCD 1
 
 

Week 10

 

16 mrt.
10:45
Blauw Zwart C1
KIOS ’45/UNI C1
11:15
HKC (He) D2
Blauw Zwart D2
11:45
Zwaluwen A1
Blauw Zwart A1
12:00
Blauw Zwart B1
KIOS ’45/UNI B1
12:00
TOP (V) E1
Blauw Zwart E1
13:15
Blauw Zwart 4
d’Ommerdieck 2
14:45
Blauw Zwart 2
EKCA/CIBOD 2
16:15
Blauw Zwart 1
SDO (W) 1
17:05
Amicitia A2
Blauw Zwart A2
 
 

Week 11

 

23 mrt.
09:15
Blauw Zwart E1
Juventa E1
09:15
Blauw Zwart F1
NKC ’51 F3
10:25
Blauw Zwart D1
Zwart Wit D2
11:40
Blauw Zwart A2
Zwart Wit A2
12:15
Zwart Wit 2
Blauw Zwart 2
12:25
Devinco D2
Blauw Zwart D2
13:05
Blauw Zwart A1
Devinco A1
14:05
Rigtersbleek/Cottus B1
Blauw Zwart B1
14:30
Blauw Zwart 3
Centrum 1
15:15
Amicitia 5
Blauw Zwart 4
16:55
De Eemvogels 1
Blauw Zwart 1
 
 

Week 12

 

30 mrt.
09:40
Amicitia F3
Blauw Zwart F1
10:45
Blauw Zwart D2
SDO (W) D2
11:55
Blauw Zwart C1
KIOS (R) C1
13:10
Blauw Zwart B1
SDO (W) B1
14:00
Wesstar A1
Blauw Zwart A1
14:25
Blauw Zwart 4
Groen Zwart 1
15:05
DOS-WK A2
Blauw Zwart A2
15:50
Blauw Zwart 2
NKC ’51 3
16:20
KIOS ’45 2
Blauw Zwart 3
17:15
Blauw Zwart 1
Arena 1
 
 
 

 

Geef een reactie